KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636754
nr 1363 6754
1800-tal, Kapten, Olja på plåt, 34x30 cm. Ej signerad. Ej signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 30 november 2020
kl 20:27:58
500 kr
700 kr
900 kr